רואי פלג, מתנדב בפתחון לב: "נקשרתי מאוד למקום הזה"

רואי פלג, בן 30 מראשון לציון, הגיע לפתחון לב בניהולו של ניסים ציוני לאחר שחיפש מקום להתנדב בו. כיום הוא עוסק בפעילות גיוס מתנדבים וגיוסים חיצוניים לטובת הארגון ומרגיש סיפוק גדול מהפעילות למען נזקקים.

מאת צוות פתחון לב, בניהולו של ניסים ציוני

רואי פלג - מתנדב בפתחון לב

רואי פלג. "פתחון לב זה מקום שהוא משפחה" – 

"שמעתי על פתחון לב ועל הפעילות שלו. חשבתי שזה מקום שאוכל באמת לתרום בו, ובאמת, נעשית עבודת קודש במקום הזה. אני שמח מאוד להיות חלק מפתחון לב", סיפר רואי על שביעות הרצון שלו.

רואי עוסק בעיקר בגיוס מתנדבים למרכז הסיוע: "יש יומיים בשבוע שבו עוסקים בחלוקת מזון – רביעי וחמישי. אני מגייס כוחות עזר, למשל מחברות, מבתי ספר ומצה"ל, כדי שיעזרו לנו במרכזי הסיוע במיון המצרכים, באריזתם ובהכנה שלהם, לקראת יום חמישי". בנוסף, פועל רואי בתחום הגיוסים החיצוניים במטרה להשיג תרומות נוספות לארגון מגופים שונים.

הרבה יותר ממילוי תפקיד בארגון

"בתחום שאני עוסק בו כרגע, אני עובד הרבה עם קהל", מספר רואי. "אני רואה את האנשים שנמצאים בשכבות החלשות ומגיעים למרכז הסיוע, ואני עוזר להם. אני נותן להם אוזן קשבת, מספק להם את סלי המזון ומקשר אותם לגורמים חיצוניים. העבודה בפתחון לב היא הרבה יותר ממילוי תפקיד. נקשרתי מאוד למקום הזה, כי זה פשוט גורם לי טוב לעזור לאנשים, להקשיב למצוקות שלהם ולנסות לעזור. זה מקום שהוא כמו משפחה".

"אנחנו רואים את הבעת התודה של כל אדם שמגיע אלינו ומקבל עזרה. כל אדם כזה מרגיש שיש מקום שיקבל אותו. הכרת התודה גורמת לנו להרגיש טוב יותר עם מה שאנחנו עושים", מציין רואי. "בגלל זה, אני תמיד מזכיר את פתחון לב לכל אדם שאני מכיר. מצווה להתנדב כאן".

ארגון פתחון לב הוקם בשנת 1998 על ידי ניסים ציוני, המשמש מנכ"ל הארגון. מדי חודש, מחולקים במסגרת הפעילות כ-4,000 סלי מזון למשפחות נזקקות. להתנדבות בארגון חייגו: 03-5576000.

 
פורסם בקטגוריה סיפורי מתנדבים, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *